ltenru

Rėmėjai

Prekiaukite internete nemokamai

Atverkite kelią prekybai internetu!

 

Internetines (elektronines) parduotuves dabar naudinga būtų turėti kiekvienam turinčiam kuo prekiauti, nepriklausomai nuo to ar tai būtų individualus verslininkas, didesnė ar mažesnė įmonė. Internetinė parduotuvė išplečia rinką ne tik į visą Lietuvos teritoriją, bet ir į visą pasaulį, o prekyba vyksta ištisą parą ir be išeiginių dienų.

 

Kauno SVVA narys, administruojantis portalą Rinkaplius, kviečia per labai trumpą laiką, nemokamai ir mažomis laiko sąnaudomis atsidaryti savo e-parduotuves portale www.rinkaplius.lt. Jums tik reikės į jau paruoštas e.parduotuves sukelti prekių nuotraukas, aprašymus, nustatyti kainas bei suteikti nuolaidas t. y. atlikti menką darbelį net nesamdant papildomų darbuotojų  ir Jūsų prekės jau taps  matomos visiems, t.y. daugybei žmonių, kurie naršo internete ir ieško prekių ar paslaugų. O tokių ieškančių  yra labai daug - 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ištisus metus.

 

Būkite matomi, uždirbkite daugiau. Portale Rinkaplius nuolat atsidaro naujos parduotuvės, tad kviečiame prisijungti dabar. Visi kartu drauge sukursime galingesnę reklaminę kampaniją, lemiančią Jūsų e parduotuvių lankomumą ir didesnį pelną.

 

Parašykite elektroninį laišką  į  info@rinkaplius.lt arba paskambinkite tel. + 370-37-209870 ir praneškite  kokiomis prekėmis norite prekiauti. Mes Jusų prekėms sukursime atitinkamas grupes ir pogrupius. Atsidarykite savo internetinę parduotuvę dabar!

 

Taip pat galite nemokamai reklamuotis portalo www.rinkaplius.lt verslo įmonių kataloge.