ltenru

Rėmėjai

Projektas "Žmonių su negalia integravimas į verslo bendruomenę 2013"


Kauno regiono smulkių ir vidutinių verslininkų asociacija jau aštuntą kartą  įgyvendina projektą "Žmonių su negalia integravimas į verslo bendruomenę".

 

Labdaros akcijos bei renginiai – įprasta verslininkų ir žmonių su negalia bendravimo forma. Tai- reikšmingos ir gražios žmogiškumo, atjautos ir pagalbos apraiškos, tačiau vargu ar jas galima laikyti realios neįgaliųjų integracijos į visuomenę forma. Jų metu verslininkai ir žmonės su negalia pasilieka savo tradicinėse “kraštutinėse” davėjo ir gavėjo pozicijose. Mes siekiame, kad prasidėtų kokybiškai naujas, lygiaverte partneryste pagrįstas bendradarbiavimo etapas, kuriame žmonės su negalia taptų aktyviais verslo bendruomenės dalyviais ir lyderiais.

 

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas realiai žmonių su negalia integracijai į verslo bendruomenę, dalyvauti Kauno regiono smulkių ir vidutinių verslininkų asociacijos veikloje, “Verslininkų namų” renginiuose, suteikiant jiems reikiamas paslaugas.

 

Projekto metu planuojama įtraukti į Asociacijos ir Verslininkų namų veiklą neįgaliuosius verslininkus, neatlygintinai suteikiant jiems paslaugas bei kviečiant dalyvauti renginiuose. 30 neįgaliųjų, norinčių pradėti savo verslą, galės dalyvauti verslo mokymuose pradedantiesiems. 54 žmonės su negalia turės galimybę lankyti apskaitos, kompiuterių pagrindų bei anglų kalbos kursuose, kurie įgalins juos smulkiose įmonėse užimti buhalterio poziciją arba pradėti savo verslą.

 

Visi mokymai ir paslaugos projekte dalyvaujantiems neįgaliesiems bus suteikiamos nemokamai!

 

 Norinčius dalyvauti projekte "Žmonių su negalia integravimas į verslo bendruomenę 2013", prašome užpildyti dalyvio anketą.

 

Projekto trukmė - 6 mėnesiai.

 

Projektą finansuoja Social Initiative fondas (Švedija).

 

Papildoma informacija: Tel. 8-37 324182, info@versloasociacija.lt